Hakkımızda

Kısaca Hikayemiz.

18 Şubat 2017’de hayallerimizin yolculuğuna ilk adımımızı attık. Tek kişi başlayan bu yolculukta, oyun yapım sektörüne katkı sağlamayı hedefledik. Birkaç yıl boyunca gelişmeler yavaş ilerlemesine rağmen geliştirmelere devam edildi. Haziran 2020’de bu yolculuğa 2 kişi devam etmeye başladık. Sürmekte olan bu yolculuğumuzda, yeni amaçlarımız ekibimizi büyütmek ve topluluğumuz ile hayallerimizi birleştirip başarıya ulaşmak oldu. Bu amaç doğrultusunda bizleri yakınlaştıran ve motivasyon kaynağımız olan ilk adım, Rantabl eğitim platformu oldu.

Her Başarı Bir Hayal İle Başlar.

Oyun yapımı hakkında bilgi paylaşımını hedefleyen bir platformdur.
Rantabl’ın kelime anlamı: Kâr sağlayan, verimli, getirimli.

Rantabl’da ücretsiz kurslar ile öğrenerek, projelerinizde ilerleme katedebilirsiniz. Sizler için eğitim paketleri sunuyor ve özel destek imkanı sağlıyoruz.

Evet, iletişime geçmek için lütfen buraya tıklayınız. Sahip olduğunuz bilgileri bizimle paylaşıp, siz de bu platform üzerinde eğitim setleri hazırlayıp sunabilirsiniz. İçerikler ücretsiz sunulmasına rağmen eğitmenlerimize maddi destek sağlamaktayız.

Geliştirmekte olduğunuz proje üzerinde karşılaştığınız bir sorun hakkında herhangi bir ücrete tabi olmadan Rantabl ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunun çözümünü paylaşmak veya sorunu çözme noktasında yönlendirmek için Rantabl ekibi burada.

Amacımız tamamıyla ücretsiz ve karşılık beklenmeden, yardımlaşma ve fon desteği(yakında) sunmak. Rantabl platformundaki eğitim amacı güden her içerik sonsuza kadar ücretsiz kalacaktır. Ana isteğimiz, sahip olduğumuz bilgilerin kolayca ulaşılabilir ve herkese açık olmasıdır. Böylece herkes paylaştığımız bilgilerden faydalanabilir dolayısıyla kendi projesine katkı sağlayabilir. Ayrıca projeleriniz için fon desteği başvuru yapabilirsin. Projeleriniz geliştikçe, Rantabl amacına ulaşmış olacaktır. Peki ya gelir kaygısı gütmeden nasıl oluyor da yardımlaşmaya önem verebiliyoruz? Kazancımızı, geliştirmekte olduğumuz oyun projelerinden ve bizimle partner olan şirketler sayesinde elde etmek asıl isteğimiz. Geleceğimizin, hayallerimizden daha güzel olması uğruna çalışıyoruz.

Yakında bilgi eklenecektir.

0

Kurs Seti

0

Öğrenci

0

Eğitmen

0

Kurs Kayıtları

education

Kurslar

Rantabl.com açılma ana sebebi bilgi paylaşımıdır, sizler için hazırladığımız içerikleri izleyebilirsiniz.

user-pencil

Bilgilerini Paylaş

Oyun yapımı konusunda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, eğitmen olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

like-with-hearts

Etkinlik

Game jam, turnuva ve ayın en iyi çalışması. Hem eğlenelim hem öğrenelim, sizde katılmak ister misiniz ?

İletişim.