Gizlilik Politikası

Biz Kimiz

Hakkımızda bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak ve banlamak için ziyaretçinin IP adresini ve tarayıcı bilgileri toplanıyor. Herhangi bir ziyaretçi tarafından sizin özel bilgilerinizi görmesi imkansızdır. Yorumlarınız onaylanmasından sonra, profil hesabınızda yorumlar sekmesinde herkese görünür.

Çerezler

“Beni Hatırla” yı seçerseniz, giriş bilgileriniz iki hafta boyunca devam edecektir. Hesabınızdan çıkış yaparsanız, giriş çerezleri kaldırılacaktır. Bunlar size kolaylık sağlamak içindir, böylece gösterge panelinizi ziyaret etmek, kursları izlemek veya bir yorum bırakmak istediğiniz zaman, bilgilerinizi tekrar doldurmanıza gerek kalmaz.

Diğer web sitelerinden gömülü içerik

Bu sitedeki videolar gömülü içerik içerebilir. Merak edilecek bir durum yoktur, web sitemizde bulunan videolar Vimeo.com tarafından host edilmektedir, ziyaretçinin bu web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır. Toplanan tek veri, videolar ne kadar görüntülenmesidir ve bu bilgi sadece Rantabl ekibi tarafından görünüyor.

Verilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz

Bir yorum bırakırsanız, yorum verileri süresiz olarak saklanır. Web sitemize kaydolan kullanıcılar için, sağladıkları kişisel bilgileri de kullanıcı profillerinde saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir. Web sitesi yöneticileri de bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir.

Verileriniz üzerinde hangi haklara sahipsiniz

Bu sitede bir hesabınız varsa veya yorum bıraktıysanız, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri silmemizi de talep edebilirsiniz. Böyle bir istekde bulunmak için buraya tıklayınız.

Verilerinizi nereye gönderiyoruz

Ziyaretçi yorumları, otomatik bir spam algılama hizmeti aracılığıyla kontrol edilebilir.